Közmunkásokkal találkozott kedden Orbán Viktor a Baranya megyei Vajszlón. "Nagyra tartom az ő munkájukat, nagyra tartom az eltökéltségüket, nagyra tartom, hogy segély helyett úgy döntöttek, hogy inkább munkából tartják el magukat és a családjukat" - emelte ki friss Facebook-videójában a miniszterelnök.
"Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!" - tette hozzá Orbán Viktor.



