A Fidesz értékelése szerint a Jobbik elárulta a nemzeti ügyeket és még azokat a civileket is támadja, akik kiállnak azokért.
A kormánypárt ezt pénteken arra reagálva közölte, hogy a Jobbik feljelentést tett amiatt, hogy a Civil Összefogás Fórum (CÖF) támogatást kapott 2016-ban a Magyar Villamos Művektől.
A Fidesz szerint az ellenzéki párt azokat a civileket és magyar embereket támadja, akik kiállnak a nemzeti érdekekért és felemelik szavukat a migránsok betelepítése ellen.
A Jobbik a hatalomért és a pénzért tényleg mindenre képes - írták a közleményben, amely szerint noha a párt nemzeti radikalizmust ígért választóinak, ma a Soros-szervezetek szócsöve lett és a Soros-egyetem érdekében lép fel.



