A kormány az elmúlt évhez hasonlóan az idén is minden nyugdíjasnak, illetve nyugdíjszerű ellátásban részesülő polgárnak biztosít 10 ezer forint értékű Erzsébet-utalványt - jelentette be Balog Zoltán szerdán Budapesten.

A juttatást várhatóan még az ünnepek előtt kézhez kapja minden belföldi nyugdíjas
A kormány az elmúlt évhez hasonlóan az idén is minden nyugdíjasnak, illetve nyugdíjszerű ellátásban részesülő polgárnak biztosít 10 ezer forint értékű Erzsébet-utalványt - jelentette be Balog Zoltán szerdán Budapesten.

