A kiemeltexportőr-partnerségi program támogatja a kivitel bővülését

Szijjártó Péter kiemelte hogy Magyarországon az export meghaladja a bruttó hazai termék (GDP) 80 százalékát

Gazdaság
  • 2019.01.30. - 17:44

Kilenc magyar tulajdonú, az exporthoz jelentősen hozzájáruló vállalat és a szaktárca együttműködésével létrejött a kiemeltexportőr-partnerségi program (kepp), amely a jövőben hozzájárul az exportteljesítmény növekedéséhez - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán az együttműködési megállapodás ünnepélyes aláírásán, Budapesten. 

Szijjártó Péter
Reklám