Február 20-án érkezik meg az egészségügyi szakdolgozók előrehozott nyolcszázalékos illetményemelése – közölte lapunkkal a humántárca. A kormány az egészségügyi dolgozók számára minden, jogszabályban is vállalt béremelést teljesített és teljesít.

Napokon belül utalja az államkincstár az egészségügyi szakdolgozóknak járó különbözetet, a megemelt fizetést egyben először márciusban kapják meg az érintettek
Február 20-án érkezik meg az egészségügyi szakdolgozók előrehozott nyolcszázalékos illetményemelése – közölte lapunkkal a humántárca. A kormány az egészségügyi dolgozók számára minden, jogszabályban is vállalt béremelést teljesített és teljesít.

