A felvidéki kitelepítettekre és deportáltakra emlékeztek Komáromban

Megfogyva bár, de törve nem, megmaradtunk - írta a rendezvény résztvevőihez szóló levelében Semjén Zsolt

Határon túl
  • 2018.04.14. - 15:37

A második világháborút követő kényszerkitelepítések tragikus és értelmetlen epizódjai voltak történelmünknek, a csehszlovák politika nem érte el célját, nem tudta megvalósítani a homogén nemzetállamot - írta Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes a komáromi képviselő-testület ünnepi ülésének részvevőihez szóló levelében. A Komárom-Esztergom megyei településen szombaton emlékeztek a felvidéki kitelepítettekre.

komárom megemlékezés
Reklám