Elhagyta az afganisztáni Kunduz városát az Orvosok Határok Nélkül (MSF) elnevezésű nemzetközi civil szervezet, miután lebombázták - feltehetően amerikai harci gépek - a szervezet által működtetett kórházat - közölte az önkéntes orvosok szervezete vasárnap.




