A férfi kézilabda NB I ma kezdődő új idényében is a Telekom Veszprém és a címvédő MOL-Pick Szeged versenyfutása várható.
Távozott Zubai, a spanyol Sierra, a horvát Srsen, az orosz Gorbok, a brazil Thiagus Petrus és a szlovén Skube, viszont helyettük érkezett a horvát kapus Alilovic, a cseh jobbátlövő Kaspárek, a spanyol balátlövő, Canellas, honfitársa, a jobbátlövő Maqueda, a szlovén balátlövő Henigman, visszatért a szlovén irányító, Bombac. A Veszprémből Schuch, valamint Ancsin mellett Alilovic, a spanyol Ugalde és a horvát Sulic távozott. Érkezett a francia irányító Mahé, a horvát balszélső Strlek, a kapus Sterbik, a dán Toft Hansen és a szlovén balátlövő Mackovsek.