A Szolnok nyerte a magyar elődöntőt

A Tisza-partiak ellenfele a Jug Dubrovnik lesz a szombati BL-fináléban

Sport
  • 2017.05.26. - 21:59

A Szolnok két góllal legyőzte az Eger csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája budapesti hatos döntőjének magyar elődöntőjében, ezzel története során először vízbe szállhat a legrangosabb európai kupáért.

angyal dániel kis gábor
Az Eger részéről Bedő Krisztián pozitívan tekint a szombati napra: "A Szolnoknak így nagy esélye van megnyerni a döntőt, remélem, hogy mindkét magyar együttes megszerzi az érmet, amit szeretne."

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, elődöntő:
Szolnoki Dózsa-Közgép - ZF-Eger 7-5 (1-2, 2-0, 2-1, 2-2)
Gólszerzők: Prlainovic, Younger 3-3, Crousillat 1, illetve Hárai, Bedő, Kovács Ger., Lőrincz, Hosnyánszky 1-1

Reklám