A Jobbik visszahívta EP-képviselői tisztségéből Morvai Krisztinát

A párt közleményben tudatta döntését

Belföld
  • 2018.04.11. - 19:15

A Jobbik elnöksége visszahívja Morvai Krisztinát az Európa Parlamentből.

A párt közleményben tudatta döntését. A közelményt változtatások nélkül közöljük:

A Jobbik országos választmányának küldöttei tegnapi ülésükön egyhangúlag felszólították a párt országos vezetését, hogy hívja vissza európai parlamenti mandátumából Morvai Krisztinát, amelyet a Jobbik elnöksége a mai ülésén ellenszavazat nélkül meg is szavazott. 

Morvai Krisztina a Jobbik listájáról szerzett képviselői mandátumot az Európai Parlamentben. Régóta intenzív kampányt folytat az őt delegáló párt ellen éppen olyan hazugságokkal és rágalmakkal, amelyeket a Fidesz és propagandasajtója zúdított az elmúlt időszakban a Jobbikra. Jelentős segítséget nyújtott a választási csalásoktól sem visszariadó, diktatúrát építő Fidesz hatalomban tartásában, amely egy egykori jogvédőtől szégyen. 

Jobbik Országos Elnöksége


Reklám