A Fidesz-KDNP polgármesterjelöltje azt ígéri, rendet, közbiztonságot és tisztaságot teremtene a XV. kerületben, amely szerinte kirívóan gazdátlanná vált az elmúlt években.
László Tamás, a szeptember végi időközi polgármester-választás kormánypárti jelöltje a volt Novák piac területén tartott pénteki sajtótájékoztatóján elmondta: a józsefvárosihoz hasonló piac négy évvel ezelőtti felszámolása óta nem történt semmi a helyszínen, azon kívül, hogy a szomszédságban hajléktalanok telepedtek le, és újra szeméthegyek lepték el a területet. Ezen a helyen már régen P+R parkoló lehetne, hiszen a mellette lévő vasútállomásról 12 perc alatt be lehet jutni a Nyugati pályaudvarra - tette hozzá.




