A Cuha-völgybe mehetnek a felesleges GYSEV motorvonatok

Civil szervezet szeretné fejleszteni a Veszprém környéki vasútközelekedést

Gazdaság
  • 2016.11.05. - 17:58

A Cuha-völgyi Bakonyvasút Szövetség elnöke szerint 20-25 évre megoldanák a régió vasúti közlekedését a GYSEV Zrt.-nél feleslegessé vált Jenbacher motorvonatokkal, melyek egyike szombaton különvonatként közlekedett Győr és Veszprém közt a szövetség szervezésében.

gyesev_eplény576
Reklám