,,Benyújtottuk az ügynökakták megnyitását szolgáló törvényjavaslatot az Országgyűlésnek" - tájékoztatott Magyar Péter kormányfő.
"Vállaltuk, megcsináljuk. Évtizedes adósságot törlesztünk ezzel" - fogalmazott Magyar Péter.
Ezt a miniszterelnök szerda reggel a Facebook-oldalán közölte

,,Benyújtottuk az ügynökakták megnyitását szolgáló törvényjavaslatot az Országgyűlésnek" - tájékoztatott Magyar Péter kormányfő.
"Vállaltuk, megcsináljuk. Évtizedes adósságot törlesztünk ezzel" - fogalmazott Magyar Péter.
