Facebook-videókban mutatta meg Magyar Péter az érkező V4 tagjainak fogadását Gödöllőn.
A találkozón a négy kormányfő, Magyar Péter miniszterelnök, Robert Fico szlovák, Andrej Babis cseh és Donald Tusk lengyel miniszterelnök arra törekszik, hogy egyeztessenek kölcsönös együttműködési lehetőségeikben és egységes álláspontot képviselhessenek az uniós döntéshozatal tekintetében.
Andrej Babis cseh miniszterelnök már megérkezett Gödöllőre.
Valamint Robert Ficót is fogadta már Magyar Péter.







