"Lengyelország, Csehország és Szlovákia miniszterelnökét kedden délután fogadom Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban, hogy újraindítsuk a négy ország szoros együttműködését, és közösen dolgozzunk egy erős Közép-Európáért" - írta a kormányfő.
A kormányfő az alábbi videót mellékelte vasárnap délutáni bejegyzéséhez.







