Magyar Péter: A Visegrádi Négyek együttműködése újra él! + Videó

A miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán közölte ezt

Krónika
  • 2026.06.21. - 18:31
Cikk borítókép
Magyar Péter: újraindítjuk a visegrádi együttműködéstFacebook/Péter Magyar

"Lengyelország, Csehország és Szlovákia miniszterelnökét kedden délután fogadom Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban, hogy újraindítsuk a négy ország szoros együttműködését, és közösen dolgozzunk egy erős Közép-Európáért" - írta a kormányfő.

A kormányfő az alábbi videót mellékelte vasárnap délutáni bejegyzéséhez. 

Reklám