Forsthoffer Ágnes megnevezte az Országgyűlés új sajtófőnökét

A házelnök június 15-i hatállyal nevezte ki György Bálintot

Belföld
  • 2026.06.18. - 15:45
Cikk borítókép
Forsthoffer Ágnes házelnök és György Bálint sajtófőnökOrszággyűlés Sajtóirodája

Forsthoffer Ágnes, az Országgyűlés elnöke június 15-i hatállyal György Bálintot nevezte ki az Országgyűlés sajtófőnökének.

György Bálint 21 éve, 2005. április 18-án pályakezdőként léptett be a Ház kapuján. 2012-ig sajtóreferensként dolgozott, 2012. májusától októberéig megbízott sajtófőnökként már vezette a Sajtóirodát. 2012. októberétől mostanáig az Országgyűlés sajtófőnök-helyettese volt - derült ki a Magyar Hírlaphoz eljuttatott sajtóközleményből. 

Reklám