Bernardo Silva a Real Madridhoz igazol

A spanyol klub szerdán jelentette be, hogy kétéves szerződést kötött a portugál válogatott középpályással

Sport
  • 2026.06.17. - 22:57
Cikk borítókép
Bernardo Silva elhagyja a Manchester CitytAFP/Oli Scarff

Bernardo Silva a Real Madrid labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.

A spanyol klub szerdán jelentette be, hogy kétéves szerződést kötött a 109-szeres portugál válogatott középpályással.

A 31 éves játékos 2017 óta a Manchester Cityt erősítette: az angol együttesben 460 összecsapáson 76 alkalommal volt eredményes. A manchesteriekkel hatszoros bajnok és háromszoros FA Kupa-győztes, a Ligakupát öt alkalommal hódították el, emellett három angol Szuperkupa-címet szerzett és egyszer-egyszer megnyerte a csapattal a Bajnokok Ligáját és a klubvilágbajnokságot is.

A ma esti, Kongói DK elleni világbajnoki bemutatkozásra készülő portugálokkal kétszeres Nemzetek Ligája-győztes.

Silva szerződése lejárt korábbi munkaadójánál, így ingyen érkezik a Real Madridhoz, amely José Mourinho vezetőedző újbóli kinevezése óta Marc Cucurellát is szerződtette.

Reklám