Baleset miatt lezárták a 6-os főutat Szigetvárnál

Két személyautó frontálisan ütközött

Krónika
  • 2026.06.17. - 19:02
magyar mentők magyar mentőautó magyar mentősök magyar mentő
A mentőket előbb a Bem utcára riasztották, ahol egy idős asszony esett el a kerékpárjával és szorult ellátásraMH-archív/Papajcsik Péter

Teljes szélességében lezárták a 6-os főutat Szigetvár közelében, azt követően, hogy kora este két személyautó frontálisan ütközött – tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.

A baleset a 228-as és a 229-es kilométerszelvény között történt, a tűzoltók mellett a mentők is a helyszínre érkeztek – írták.

Reklám