Bondár Anna továbbjutott a selejtező első fordulójából

Legyőzte a kolumbiai Emiliana Arangót

Sport
  • 2026.06.13. - 23:03
Cikk borítókép
Bondár Anna csupán egy gémet veszített a hobarti torna 1. fordulójábanAFP/Patrick Hamilton

Bondár Anna két játszmában legyőzte a kolumbiai Emiliana Arangót a 283 ezer dollár (86 millió forint) összdíjazású nottinghami füves pályás női tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.

A világranglistán 75. helyezett magyar játékos az 1 óra 20 perces szombati mérkőzés első és második játszmájában is egy-egy alkalommal vette el Arango (99.) adogatását.

Bondár következő ellenfele az orosz, de immár ausztrál színekben versenyző Daria Kasatkina – aki 2022-ben elődöntős volt a francia nyílt bajnokságon –, vagy az orosz Anna Blinkova lesz.

Eredmény, selejtező, 1. forduló:

Bondár Anna (8.)-Emiliana Arango (kolumbiai) 6:3, 6:4

később:

Udvardy Panna (3.)-Katie Volynets (amerikai) 15.25 körül

Reklám