Facebook oldalán jelentette be a közlekedési és beruházási miniszter, hogy azonnali kivizsgálást rendelt el az M1-es autópályán történt súlyos balesetek miatt.
„Miniszterelnöki elrendelés alapján azonnali, soron kívüli vizsgálatot rendeltem el az M1-es autópályán ma hajnalban történt tragikus baleset kapcsán, különös tekintettel az autópálya üzemeltető koncessziós társaság által alkalmazott és jelenleg érvényben lévő forgalomterelésekre.
Egyúttal szeretném őszinte részvétemet kifejezni az elhunytak családjainak” – írta a bejegyzésben Vitézy Dávid.






