Az FTC-Telekom Waterpolo női vízilabdacsapata ezüstérmesként zárta a Bajnokok Ligája 2025/26-os szezonját, miután a máltai négyes döntő pénteki fináléjában drámai csatában, ötméteres párbajt követően 17-14-es vereséget szenvedett a görög Olimpiakosztól.
A Ferencváros a harmadik negyedben még háromgólos hátrányban volt, de a hétszer eredményes Gurisatti Gréta vezetésével fordított, és két perccel a vége előtt kettővel vezetett, a görögök viszont innen tudtak egyenlíteni. Az FTC az ötméteres párbajban nem talált a kapuba.







