Oroszország fokozni fogja az ukrán infrastruktúra elleni támadásait - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök pénteken a Kremlben, az ukrajnai háborúban részt vevő orosz katonákat fogadva Oroszország Napja alkalmából.
"Figyelembe véve azt, amit tesznek, kötelességünk és következő feladatunk, hogy megadjuk nekik a kellő választ. Ezt tesszük, és fokozni fogjuk az ellenség infrastruktúrája elleni támadásainkat, hogy elvegyük a kedvüket civil célpontjaink támadásától" - fogalmazott.
Közölte, hogy az orosz haderő létszáma a "különleges hadművelet" övezetében meghaladja a 700 ezer főt.







