„Minden fontos célunk felé tettünk lépéseket, de ezután gyorsabban kell haladnunk” – reagált újságírói kérdésre a kormányfő, majd hozzátette, hogy minden támogatónak nagyon örülnek a kormánypártok.
A kormányfő kiemelte, hogy a kampányoknak mindig örül, mert ezekben a hetekben, hónapokban sok-sok emberrel találkozhat, beszélhet és foghat kezet.
Orbán Viktor voksolása utáni sajtótájékoztatót az alábbiakban visszanézheti!






