A légicsapás következtében megrongálódott egy alállomás, és 41 bányász rekedt a föld alatt – közölte hétfőn egy orosz tisztviselő.
„Minden illetékes szolgálat lépéseket tesz a bányászok megmentésére és az áramszolgáltatás helyreállítására a bányában” – mondta Leonyid Pasecsnik, a régió Moszkva által kinevezett vezetője, számol be a Reuters.
Azt mondta, hogy a bányászokkal már felvették a kapcsolatot, és hogy van ivóvízkészletük.







