Újabb amerikai vadászgép zuhant le

A pilótáknak sikerült katapultálniuk

Közel-Kelet
  • 2026.03.02. - 14:43
vadászgép
Képünk illusztrációNurPhoto via AFP/Nicolas Economou

Egy újabb amerikai légierős vadászgép zuhant le. Az SNN videót tett közzé a balesetről.

A felvételen látható, ahogy a repülőgép felrobban és nagy magasságból zuhan. A pilótáknak sikerült katapultálniuk. A tévécsatorna egy fotót is közölt róluk – egy nőről és egy férfiról, akik megsérültek.

Korábban Szaúd al-Atván, a kuvaiti védelmi minisztérium szóvivője több amerikai repülőgép lezuhanásáról számolt be az országban. Azt mondta, hogy az illetékes hatóságok vizsgálatot folytatnak az incidens okának megállapítására, adta hírül a Lenta.

Reklám