Baleset miatt lezárták a 32-es főutat Pusztamonostornál

Krónika
  • 2025.12.26. - 20:49
mentő tűzoltó
Balesethez riasztották a mentőszolgálatot és a tűzoltókat (képünk illusztráció)Facebook/Országos Mentőszolgálat

Lezárták a 32-es főutat Pusztamonostornál, ahol két személyautó ütközött Jászberény térségében péntek este - közölte honlapján a katasztrófavédelem.

A jászberényi hivatásos tűzoltók egy embert feszítővágó segítségével emeltek ki az egyik kocsiból.

Az érintett útszakaszt a mentés és a helyszíni szemle idejére teljes szélességében lezárták - jelezte a katasztrófavédelem.

Reklám