Arra kértem a Szentatyát, hogy támogassa Magyarország háborúellenes erőfeszítéseit – írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfői Facebook-bejegyzésében.
A kormányfő közösségi oldalán arról adott tájékoztatást, hogy magánaudiencián járt XIV. Leó pápánál.
A miniszterelnök magánaudiencián járt XIV. Leó pápánál

Arra kértem a Szentatyát, hogy támogassa Magyarország háborúellenes erőfeszítéseit – írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfői Facebook-bejegyzésében.
A kormányfő közösségi oldalán arról adott tájékoztatást, hogy magánaudiencián járt XIV. Leó pápánál.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
