Trump kijelentette, hogy jó kapcsolatot ápol Elon Muskkal.
Donald Trump amerikai elnök jó viszonyt ápol Elon Musk amerikai milliárdossal és feltalálóval. Maga az államfő jelentette ki ezt a Fehér Ház által közvetített sajtótájékoztatón.
„Minden rendben van Elonnal. Kedvelem Elont. Mindig is kedveltem őt. Jó és nagyon rátermett srác” – mondta az amerikai vezető.







