Baleset miatt lezárták a 41-es főútat Nyíregyházánál

Feszítővágóval szabadították ki az utasokat a megrongálódott autókból

Krónika
  • 2025.10.14. - 19:33
OMSZ mentőszolgálat magyar mentők magyar mentőautó magyar mentősök magyar mentő
Képünk illusztrációAFP/Ferenc Donka

Baleset miatt lezárták a 41-es főútat Nyíregyházánál a 403-as főút körforgalma közelében kedd délután – közölte honlapján a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

Tájékoztatásuk szerint két személyautó ütközött össze; mindkét autóban egy-egy ember utazott, akiket feszítővágó segítségével szabadítottak ki a nyíregyházi hivatásos tűzoltók. A helyszínre mentőhelikopter érkezett, az érintett szakaszon teljes útzár van érvényben.

Reklám