Baleset miatt lezárták az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalát Kajászónál

Krónika
  • 2025.09.20. - 11:04
M7, autópálya, vezetés, autók
Képünk illusztrációMH archív/Leéb Ádám

Összeütközött két autó a 34-es és a 35-ös kilométer között, ezért lezárták az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalát Kajászónál - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szombaton a honlapján.

A közlemény szerint a két autóban összesen hárman utaztak, az egyik jármű a tetejére borult, a helyszínre mentőhelikopter is érkezett. Az érintett pályaszakaszt egy időre teljes szélességében lezárták - olvasható a tájékoztatásban.

Reklám