Helyre állt a közlekedés az M1-es autópályán

Három személygépjármű ütközött össze

Krónika
  • 2025.09.14. - 17:41
autópálya mentő
Baleset történt az autópályánMH/Józó Andrea

Feloldották a lezárást, újra megindulhatott a forgalom az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán Bicske térségében – közölte az Útinform vasárnap délután a honlapján.

A sztrádán Bicske térségében, Mánynál korábban három személygépjármű összeütközött.

A rendőrség az MTI-nek megerősítette, hogy a balesetben egy nő meghalt.

A pályazárat azóta feloldották, de nagy a torlódás.

Reklám