Baleset miatt lezárták az M1-est Bicskénél

Győr felé áll a forgalom

Krónika
  • 2025.09.08. - 13:49
M1 autópálya
Képünk illusztrációAFP/Andras Bertleff

Baleset miatt lezárták az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalát Bicske térségében – közölte a katasztrófavédelem hétfőn az MTI-vel.

Közleményük szerint egy kisteherautó és egy nyerges vontató ütközött össze az autópálya 36-os kilométerénél.

A helyszínre mentőhelikopter is érkezett.

Reklám