Lukasenka fehérorosz elnök azt nyilatkozta, hogy Donald Trump amerikai vezető némileg dühös az európai vezetőkre – jelentette a Telegram „Pool of the First” nevű csatornája.
Szerinte a Fehér Ház vezetője tisztában van az európai országok vezetőinek valódi szerepével a geopolitikában, ezért ennek megfelelően bánik velük. „Megérdemelték? Megérdemelték. Ők a vesztesek” – mondta.
A politikus hozzátette, hogy az európai vezetők „viselkedésükkel megmutatták a helyüket és szerepüket”.







