Egy 38 éves ausztrál nő, miután szakított partnerével, úgy döntött, hogy idősek otthonába költözik.
Eleinte két hónapra bérelt lakást, de ez drága volt számára. Ezt követően meglátogatta egy rokonát egy idősek otthonában, és azt tanácsolta neki, hogy költözzön oda.
"Megértem, hogy nem gyakran találkozik harmincéves "gyerekkel" egy idősek otthonában. De minden szerda reggel, amikor csatlakozom az ősz hajú szomszédaimhoz bingózni, tudom, hogy ez volt életem legjobb döntése" – írja a Business Insider.







