Súlyos baleset bénította meg a forgalmat

Lezárták a 444-es főutat Békéscsabánál

Krónika
  • 2025.07.17. - 10:36
autópálya mentő
Baleset történt az autópályánMH/Józó Andrea

Kamion és személyautó karambolozott a 444-es főúton Békéscsaba közelében, a főutat lezárták – közölte a katasztrófavédelem csütörtök reggel.

Azt írták, hogy a békéscsabai hivatásos tűzoltók egy embert kiszabadítottak a személyautóból. A kamion kigyulladt, a lángokat két vízsugárral eloltottak – tették hozzá.

Reklám