Elgázolt egy embert egy személyvonat Jánoshalma és Mélykút között. A szerelvényen hatan utaztak, útjukat mentesítő járattal folytatják tovább - közölte a katasztrófavédelem csütörtökön reggel az MTI-vel.
A jánoshalmi önkormányzati tűzoltók segítenek az utasoknak biztonságosan átszállni a szerelvényre.






