Forgalomkorlátozás lesz az M0-s autóúton Nagytétény és Diósd térségében

A két belső sávot lezárják

Krónika
  • 2025.07.09. - 10:38
autópálya florida
Akik elmentek, most visszatérnek. Sűrű a forgalom Floridában az autópályán Tampa feléAFP/Giorgio Viera

Burkolatjavítás miatt forgalomkorlátozás lesz az M0-s autóút M1-es autópálya felé tartó oldalán Nagytétény és Diósd térségében csütörtök este és péntek hajnalban - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.

Azt írták, hogy a javítás ideje alatt - csütörtökön 19 óra és pénteken hajnali 5 óra között - a két belső sávot lezárják, a forgalom csak a külső sávon haladhat.

Reklám