Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! – írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.
A reptér idén „rekord mennyiségű, százmilliárd forint feletti osztalékot fizet!” – fűzte hozzá.
A reptér idén rekordmennyiségű osztalékot fizet

Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! – írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.
A reptér idén „rekord mennyiségű, százmilliárd forint feletti osztalékot fizet!” – fűzte hozzá.
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás

A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”