A tünetek magukban foglalhatják a szaglás csökkenését, alvászavarokat, székrekedést és ok nélküli depressziót.
A nyilvánvalóbb „riasztó jelek” között a neurológus kiemelte a nyugalomban jelentkező remegést, gyakran az egyik kézben, a mozgások lassúságát és az arc „fás” megjelenését. A kezelés időben történő megkezdése jelentősen lassíthatja a betegség fejlődését – hangsúlyozta a szakember, számol be a RIA Novosztyi.







