Orbán Viktor az Osztrák Nemzeti Tanács elnökével tárgyalt

Walter Rosenkranz a tavaly szeptemberi parlamenti választásokon győztes Osztrák Szabadságpárt tagja

Krónika
  • 2025.04.22. - 11:19
Cikk borítókép
A Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök (j) fogadja Walter Rosenkranzot, az osztrák Nemzeti Tanács elnökét a Karmelita kolostorban 2025. április 22-énMTI/Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Benko Vivien Cher

Orbán Viktor miniszterelnök kedden Budapesten tárgyalt Walter Rosenkranzcal, az Osztrák Nemzeti Tanács elnökével – tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

Walter Rosenkranz a tavaly szeptemberi parlamenti választásokon győztes Osztrák Szabadságpárt (FPÖ) tagja. A megbeszélés során a felek a kétoldalú témák mellett áttekintették Ukrajna EU-csatlakozásának Ausztriára és Magyarországra gyakorolt hatásait, beleértve a biztonsági, gazdasági és a mezőgazdaságra gyakorolt kockázatokat.

Reklám