Dr. Nina Chandrasekaran floridai orvos mesélt az új felfedezésről. Kiderült, hogy az energiaitalok túlzott fogyasztása hozzájárulhat a férfiak hajhullásához.
Hatással van a túlzott cukor, ami negatívan befolyásolja az anyagcserét, valamint a nagy mennyiségű koffein, ami drámaian megemelheti a kortizol – a stresszhormon – szintjét. Ezt kínai orvosok kutatásai is megerősítik: azok a fiatal férfiak, akik naponta fogyasztanak édes italokat, háromszor gyakrabban veszítik el a hajukat – írja a KP. RU.







