Az orosz csapatok megtámadták a DTEK energetikai létesítményét Dnyipropetrovszk megyében. Erről a DTEK sajtóközpontja számolt be – írja a karpatalja.info.
„Oroszország folytatja az energetikai terrorizmust. Ma, a széles körű támadás során az orosz megszállók eltalálták a DTEK létesítményét Dnyipropetrovszk megyében. Az energetikai szakemberek minden tőlük telhetőt megtesznek, hogy minél hamarabb helyreállítsák a működést” – olvasható a közleményben.







