Az orosz csapatok energetikai létesítményt támadtak meg

„Oroszország folytatja az energetikai terrorizmust”

Külföld
  • 2025.02.26. - 15:03
orosz ukrán háború ukrán katona
A hajnal első sugarai sem tudják csendesíteni a frontvonal zajaitAFP/Anadolu/Wolfgang Schwan

Az orosz csapatok megtámadták a DTEK energetikai létesítményét Dnyipropetrovszk megyében. Erről a DTEK sajtóközpontja számolt be – írja a karpatalja.info.

„Oroszország folytatja az energetikai terrorizmust. Ma, a széles körű támadás során az orosz megszállók eltalálták a DTEK létesítményét Dnyipropetrovszk megyében. Az energetikai szakemberek minden tőlük telhetőt megtesznek, hogy minél hamarabb helyreállítsák a működést” – olvasható a közleményben. 

Reklám