Baleset miatt lezárták a 8-as főutat

A helyszínre mentőhelikopter is érkezett

Krónika
  • 2025.02.20. - 16:22
mentőhelikopter mentő helikopter
Az egyik gyereket mentőhelikopter vitte kórházbaMH archív/Kövesdi Andrea

Baleset miatt teljes szélességében lezárták a 8-as főutat egy szakaszon, a 103-as kilométernél, Tüskevár közelében – közölte a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője csütörtök délután az MTI érdeklődésére.

Bartók Judit tájékoztatása szerint három személyautó ütközött össze, a helyszínre mentőhelikopter is érkezett.

Reklám