Drónokkal próbálták támadni az ukrán erők Enerhodar városát, amely csak néhány kilométerre található a zaporizzsjai atomerőműtől – írja a Lenta.
Az erőmű ellen már a tegnapi nap folyamán is támadást hajtottak végre az ukránok, amellyel sikeresen meg is zavarták a Nemzetközi Atomergia-ügynökség (NAÜ) megfigyelőinek a váltását az erőműben. A jelentések szerint sem a mostani, sem pedig a tegnapi támadásnak nem voltak áldozatai.







