A hajdani népes iparvárosban Mirnohradban mintegy háromezer ember maradt, aki túlélte az orosz támadást, azonban se áram, se ivóvíz nincs a településen – írja a Mandiner.
A donyecki területi rendőrség kommunikációs osztálya szerint a városban még mindig 3000 ember tartózkodik akiknek egy része félelemből nem mer távozni a településről. Az információk szerint eddig csak azok hagyták el a települést, akiknek a bombázás lerombolta otthonát.
Az információk szerint a városban nincs áram, ivóvíz és gáz. Az emberek a kutakhoz járnak vízért, és csak bizonyos helyekről tudják felhívni a rokonaikat.







