Legalább két ember meghalt, és több tucatnyian megsérültek a Los Angelesben pusztító erdőtüzekben. A lánglovagok egyelőre nem tudták megfékezni a tűzvészt – írta meg a BBC tudósítása alapján a Mandiner.
A hatóságok arra kérik a lakosokat, hogy takarékoskodjanak a vízzel, mondván, hogy a város vízhálózata nem az erdőtüzek elleni harcra van kiépítve.
AFP/David Swanson







