Férfi vízilabdázóink a párizsi olimpián a B csoport rangadóján a hozzánk hasonlóan hatpontos ausztrál válogatott ellen szálltak vízbe, s kétgólós előny után 9–8-ra kikaptak az ausztrál csapattól.
Ellenfelünk nem kis meglepetésre a csoportkör legutóbbi körében 8–3-ra elpáholta a szerbeket, míg a magyar együttes hét góllal bizonyult jobbnak Japánnál. Így a találkozó igazi rangadóvá lépett elő a negyeddöntős folytatás szempontjából.
MTI/Kovács Tamás







