Alaposan kifogtak az esős körülmények szombaton a női országúti kerékpárosokon. Taylor Knibb kifejezetten rosszul járt, aki csak esett-kelt a szerelőjével együtt – írta meg a Ripost.
Hiába esett, a női országúti kerékpározás időfutamát ilyen körülmények között is megrendezték, ez azonban sokakat megtréfált, Taylor Knibbet különösen.
Az amerikai versenyző háromszor is elesett az eseményen. A 26 éves Knibb többek között egy operatőrnek ütközött neki, de a leglátványosabb jelenetében a szerelője is főszerepet vállalt, aki miközben Knibb segítségére sietett a tartalék kerékpárral, szintén elesett.







