Rétvári Bence, a Belügyminisztérium államtitkára is aktívan kiveszi a részét az egymillió találkozás napjából. A valaha volt legnagyobb kampányhajrában Dömötör Csaba államtitkárral járja Vác utcáit – írta meg a Mandiner.hu.
Rétvári Bence az egyik, közösségi oldalán megosztott fotóhoz azt írta,
„házról házra, utcáról utcára járunk, telefonálunk reggeltől estig”.







