Kora délutánra állhat helyre a vonatközlekedés a ceglédi és a lajosmizsei vonalon

Az S50-es vonatok közül néhány még Kőbánya-Kispestig közlekedik

Krónika
  • 2024.06.06. - 12:07
Megkezdődött a győri vasútvonal felújításának 3. üteme vonat vasút máv
Megkezdődött a győri vasútvonal felújításának 3. ütemeMH/Török Péter

Megjavították a Zugló és Kőbánya-Kispest között csütörtök reggel meghibásodott felsővezetéket, így a kora délutáni órákra helyreállhat a vonatközlekedés a ceglédi és a lajosmizsei vonalon – közölte a Mávinform a Facebook-oldalán.

Azt írták, ismét korlátozás nélkül járnak a vonatok a Nyugati pályaudvar és Kőbánya-Kispest között. Az S50-es vonatok közül néhány még Kőbánya-Kispestig közlekedik.

A menetrendszerű közlekedés a kora délutáni órákra állhat helyre, addig 30-60 perces késésekre lehet számítani a ceglédi és a lajosmizsei vonalon – tudatta a Mávinform.

Reklám